Emine Büyükbalkan'nın Mesajı

İşletme finansal tablolarının geniş bir kesim tarafından kullanılıyor olması nedeniyle, gerek bu finansal tabloları hazırlayan, gerekse bu finansal tabloları denetleyen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin topluma karşı bir sosyal sorumluluğu da vardır.

 

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin , finansal olayları kayıt altına alan, işletmeler hakkında finansal bilgi üreten, işletme ilgililerine rapor hazırlayan, bunları işletme stratejileri ve hedefleri doğrultusunda yorumlayan, müşavirlik hizmeti veren ve finansal tablo denetimi yapan kişidir.

 

Şahsım ve konusunda deneyimli kadromuzun yanı sıra çözüm ortaklarımızla birlikte yerli ve yabancı şirketlere hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan şirketlerimizin ulusal ve uluslararası alanda rakipleri ile rekabet ederken doğru ve güvenilir bir kadronun varlığını yanlarında hissetmeleridir.

Hakkımızda

Firmamız,. 1980 yılında Emine BÜYÜKBALKAN  tarafından kurulmuş ve kısa sürede müşterilerine geniş bir hizmet portföyü sunarak 2010 yılına kadar Serbest Muhasebeci , 2010 yılından itibaren de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bugün  büyük yerel Serbest Muhasebeci Mali Müşavir firmalarından biri olmuştur. 

 

Her geçen yılda artan tecrübemiz ve uzman kadromuzla şirketlere daha iyi bir şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

 

Bu süreçte, SPK mevzuatı, Ulusal ve Uluslar arası denetim standartları konusunda firmamızı geliştirerek hizmet sunmaya başladık.

 

Ulusal alanda güven kazanan BÜYÜKBALKAN, birçok şirketin çalışmak istediği firma özelliğini taşımış oldu.

 

Güç birlikteliğine inan Emine  BÜYÜKBALKAN Çözüm ortaklığı sayesinde şirketlerin Vergi, Hukuk, Yabancı yatırımcı danışmanlığı ve Bağımsız denetim alanında ulusal ve uluslararası yatırımcının inanıp güvendiği, alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini bulabilme imkanını doğurmuştur.

 

1986 yıldan bu yana Butik Hizmet Anlayışından hiç ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.